PRE OBCHODNÍKOV

VEĽKOOBCHODNÁ PONUKA

DODÁVAME TOVAR AJ DO OBCHODOV
ŽIADNE POVINNÉ KARTÓNOVÉ BALENIA

V prípade záujmu nás kontaktujte spolu s Vašimi údajmi na

info@versabe.com

Firma ModneVeci s.r.o. predáva tovar do predajní po celom Slovensku a do Čiech. Zabezpečujeme rozsiahlu marketingovú podporu pre daný tovar a tak sa môžte pochváliť, že máte daný tovar priamo u Vás na predajni, kde si ho môžu Vaši zákazníci priamo vyskúšať. Podmienkou odberu nie je odber celej veľkostnej miery. Čo obchodník ako Vy určíte oceníte. Dodanie tovaru realizujeme max do týždňa, a to len v prípade ak tovar nemáme skladom. Spolupracujeme priamo s výrobcami a tak vieme dať ušiť množstvo vecí aj na prianie zákazníka, čo je zaručene ďalšou výhodou pre úspešný predaj.

Ak máte záujem o spoluprácu, registrujte sa TU. Potom si v profile vyplňte údaje a kontaktujte nás na emaile info@versabe.com alebo na tel. čísle +421 908 318 134.

Ceny upravujeme citlivo tak, aby ste boli hlavne spokojný Vy. Preto ak máte záujem tak nám prosím pošlite vaše firemné údaje a napíšte o aký tovar by ste mali záujem.

velkosklad

Možnosť odberu tovaru z veľkoskladov za veľkoskladové ceny. V prípade záujmu kontaktujte info@versabe.com alebo na tel. čísle +421 908 318 134.

back to top